Novin Industrial Development
Language:
English
Persian

خدمات >>> بازسازی خطوط و ماشین آلات >>> خطوط نیمه اتوماتیک و دستیبسیاری دستگاه ها و ماشین های موجود در خطوط تولید شرکت های موجود در کشورمان به صورت دستی و Manual و با استفاده از نیروی انسانی هدایت و کنترل می شوند .

یکی از مهمترین مزایای ماشین ها و دستگاه های Manual کم هزینه بودن آنها و کم هزینه بودن تعمیرات و نگهداری آنها می باشد و یکی از بزرگترین معایب این سیستم های صنعتی ، کند بودن و بی دقت بودن آنهاست.

اتوماتیک کردن خطوط دستی و نیمه اتوماتیک ( اتوماسیون ) در حقیقت همان بالا بردن سرعت و دقت به شرط هزینه اولیه می باشد که البته این هزینه در مدت مشخص برگشت پذیر می باشد . در واقع تکنولوژی و کیفیت ، نیازمند صرف هزینه بوده و در عوض بازده و راندمان را بالا می برد .

به عنوان مثال یک خط نصب قطعات تولید شده که تا قبل از اتوماتیک شدن با 23 نفر کارگر اداره می شد و در روز تعداد 200 عدد قطعه مونتاژ می کرد ، پس از اتوماتیک شدن و اعمال اتوماسیون افراد فعال در آن از 23 نفر به 5 نفر و تعداد قطعات از 200 به 320 عدد تغییر یافت .در ضمن کیفیت قطعات مونتاژ شده یکسان شده و خیلی بالاتر از کیفیت قطعات مونتاژ دستی شد .

منو